black-and-white-cogs-gears-159298
Czym się zajmujemy PI SOLUTION

PI SOLUTION to zespół inżynierów i techników z wieloletnim doświadczeniem w branżach z dziedziny przemysłu i techniki mechanicznej.

Nasz model biznesowy polega na realizacji zleceń outsourcingowych oraz dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, jak i gotowych produktów. Specjalizujemy się w oferowaniu klientowi wyspecjalizowanych usług z zakresu inżynierii mechanicznej i oprogramowania.

Jako zespół nasze biuro konstrukcyjne zaangażowane jest w swoje obowiązki. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązania problemów technicznych.

Pomożemy w rozwoju Twojej firmy poprzez wykonywanie prac przyśpieszających realizowanie celów.

Dzięki doświadczeniu związanym z wykonywaniem projektów inżynierskich, doborem napędów i automatyki, produkcji urządzeń oraz pisania oprogramowania w krótkim czasie kompleksowo realizujemy powierzone nam zlecenia, a Ty zyskujesz czas i oszczędzasz pieniądze.


Zakres działalności

Naszym głównym celem jest możliwość rozwiązania zagadnień OD PROJEKTU DO PRODUKTU, jednak możemy pomóc Tobie na każdym każdym etapie działania. Wybieramy tylko sprawdzonych i pewnych dostawców części i podzespołów, dzięki czemu oferujemy usługi i produkty o wysokiej jakości z krótkimi terminami realizacji.

Przy obecnym problemie z dostępnością do wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz rosnącymi kosztami zatrudnienia, stanowimy uzupełnienie kadrowe dla dużych i rozwijających się firm. Biuro konstrukcyjne jest dostępne na zlecenie.