action-artisan-burnt-1145434
Produkcja PI SOLUTION

Oferta wykonywania elementów

Oferujemy usługi w zakresie wykonywania frezowania 2D na ploterze o wymiarach roboczych 2050mm x 3050mm. Dzięki tej technologi możliwe jest wykonywanie detali o płaskiej charakterystyce w dowolnym kształcie. Wycinać można praktycznie w każdym materiale ,który poddaje się procesowi frezowania. To nie tylko materiały drewniane i drewnopochodne, ale również tworzywa sztuczne, stopy aluminium oraz niektóre stopy stali. Wykonujemy skomplikowane logotypy i blachy do gięcia o dowolnych kształtach.

Dzięki technologi cięcia ploterowego foli o zakresie do 1350mm tworzymy estetyczne wykończenia, oznaczenia ostrzegawcze i informacyjne maszyn oraz paneli sterujących. Za pomocą naklejek wykonanych według rysunków DXF/DWG dostarczamy zabezpieczenia pozwalające na ochronę powierzchni przed malowaniem o dowolnym kształcie.

Realizujemy podstawowe usługi w zakresie obróbki stali takie jak cięcie, gięcie, frezowanie, toczeni, spawanie itp. Wykonujemy gotowe konstrukcje zaprojektowane przez nas lub dostarczamy elementy na podstawie dokumentacji klienta. 

Wykonane przez nas elementy zabezpieczamy antykorozyjnie. W zależności od zapotrzebowania lub wymaganego poziomu estetyki mogą to być farby nakładane techniką natryskową, malowanie proszkowe lub nanoszenie trwałych powłok cynkowych.

Dlaczego warto skorzystać?

   Wykonane przez nas projekty możemy zrealizować fizycznie we własnym zakresie dostarczając klientowi gotowy produkt. Jeśli jednak posiadasz swoją dokumentację lub chcesz powielić jakiś element możesz skorzystać z naszych usług. 

Dzięki własnemu parkowi maszyn oraz współpracy z kontrahentami, dostarczamy komponenty o wysokiej jakości w atrakcyjnych terminach. Korzyścią z powierzenia nam wykonania konstrukcji i urządzeń jest oszczędność czasu i przewidywalność kosztów związanych z projektami. 

   Oferta OUTSOURCINGU  zamawiania elementów jest nowoczesnym podejściem do zarządzania czasem i budżetem projektów, który nie wymaga utrzymywania tak dużej ilości pracowników. Jest to aspekt szczególnie ważny przy okresowym zapotrzebowaniu na tego typu prace i bardzo dobrym rozwiązaniem przy problemie dostępności do lokalnych pracowników.