close-up-code-coding-160107
Programowanie/Dodatki CAD PI SOLUTION

Oferta programowania

Oprogramowanie typu CAD/CAM posiadają dużą funkcjonalność. Często jednak proces wykonywania pewnych zadań specyficznych dla danej branży lub produktu nie jest przewidziany przez programistów. Jeżeli widzisz brak funkcjonalności swojego oprogramowania możemy stworzyć dla Ciebie wtyczkę dodającą funkcjonalność, której Tobie brakuje.

Aplikacje spersonalizowane są to narzędzia dopasowane do zapotrzebowania w specyficznych branżach lub zadaniach. Jeżeli nie ma dostępnego oprogramowania, które przyspieszyłoby procesy w Twojej firmie lub dostępne oprogramowanie nie spełniają Twoich potrzeb możemy je stworzyć. Nie ma znaczenia czy są to zadania związane z administracyjną pracą biurową, etapami projektowymi czy chodzi o zarządzanie procesami technologicznymi. Podejmujemy się zadań pozwalających zaoszczędzić czas.

Obszary działalności firm są wspomagane często przez różne systemy IT, które nabywane są od różnych dostawców. Rodzi się konieczność stworzenia jednolitego środowiska informatycznego lub oprogramowania ułatwiającego komunikację między środowiskami, aby usprawnić działanie i ułatwić zarządzanie nim.

Oferujemy usługi integracji systemów IT – od doradztwa i konsultacji, poprzez rozpoznanie potrzeb klienta, do projektowania i wdrożenia rozwiązań skupiających pracę w ramach narzędzia. Celem usług integracyjnych jest zbudowanie efektywnego środowiska informatycznego zapewniającego łatwość obsługi i skrócenie czasu wykonywania zadań.

Dlaczego warto skorzystać?

   Dzisiaj większość działań związanych z procesami projektowania, wykonywania dokumentacji czy innymi cyklami powstawania produktu opartych jest o uniwersalne narzędzia typu CAD/CAM oraz inne programy wspomagające pracę. Często zdarza się, że funkcjonalność oprogramowania nie pozwala zautomatyzować prostych lub innych powtarzalnych zadań.

   Stworzymy dla Ciebie plug-in do oprogramowania lub napisać program stworzony pod Twoje potrzeby dzięki, któremu możesz znacznie skrócić czas wykonywania wielu procesów i wyeliminować tzw. błąd ludzki.

   Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój. Jeśli nie wiesz jakie możliwości dają wtyczki lub zoptymalizowane oprogramowanie pokażemy Ci jakie procesy w Twojej firmie możemy jeszcze przyspieszyć.